2021 En İyi TYT Denemeleri Önerileri

2021 En İyi TYT Denemeleri Önerileri

2021 en iyi TYT denemeleri her sene olduğu gibi bu sene de öğrenciler tarafından merak edilen bir soru. Şüphesiz ki genel test kitapçıkları bir sınavın olmazsa olmazıdır. Herhangi bir konu üzerinden test çözerek ya da konu özeti okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz, ancak toplamınızın ne olduğunu öğrenmek için en iyi yol her zaman tarama kitapçıkları olmuştur.
2021 En İyi TYT Denemesi Önerileri

Deneme yaparken hem genel konu hakimiyetinizi test edebilir hem de kendinizi ciddi manada sınayabilirsiniz. Genel olarak bütün konuların bitirilmesinden sonra çözülmesi gereken bu kitapçıklarla unuttuğunuz konuları da tekrardan hatırlayabilirsiniz.

  • Sizin için araştırdığımız indirimli kitapları satın almak için TIKLAYINIZ

2021 TYT Denemesi Önerileri

ÖSYM tipinden olimpiyatlar seviyesine kadar bütün alternatifleri listelediğimiz 2021 en iyi TYT denemesi önerileri yazımızdaysa birçok seçenek bulacaksınız. Yaptığımız açıklamalara göre bu içeriklerden size uygun olanını alabilir, kendinizi test edebilirsiniz. İşte karşınızda 2021 TYT denemesi önerileri.

Limit Yayınları

Ne hafif ne de zor soruları içeren bu içerik tam TYT formatında denilebilir. Özellikle paragraf ve edebiyat sorularının kalitesiyle bilinen Limit Yayınları bu konuda da iyi bir iş çıkartmış. Klasikleşmiş soru kalıplarıyla beraber tam bir TYT işçiliği olmuş.

Acil Yayınları Matematik

İşin özünde Acil Yayınları, ÖSYM’nin son birkaç senedir uyguladığı “mantığa dayalı çözüm” formatındaki soruları en iyi yansıtan yayınlardan bir tanesi. Daha çok matematik sorularında karşımıza çıkan bu metoda alışmanız, cebir yerine fikir odaklı soruları görmeniz için bu içeriği kesinlikle tavsiye ediyoruz. Sadece matematik üzerine kurulu olan bu setten kesinlikle memnun ayrılacaksınız.

Apotemi Yayınları

Eğer zoru seviyorsanız Apotemi Yayınları tam size göre. Apotemi’nin içerikleri genellikle ÖSYM formatının çok çok üzerinde, aşırı zor sorularla hazırlanıyor. Ancak biz bu soruların da en azından bir noktada çözülmesi gerektiğine inanıyoruz. Zor sorularla beraber kendinizi zor şartlarda test edeceğiniz bu içeriğe bir göz atmalısınız. Ancak Apotemi’yi yoğunlukla olimpiyatlara hazırlanan öğrencilerin çözdüğünü söyleyelim, yani eğer kolay ve orta zorluktaki testlerde iyi değilseniz Apotemi ile hiç zaman kaybetmeyin.

Bilgi Sarmal Yayınları

Tıpkı Limit Yayınları gibi ne zor ne de çok kolay sorular hazırlayın Bilgi Sarmal Yayınları, ÖSYM formatındaki soru tiplerini çok andırıyor. Zor ve karmaşık içerikleri daha az tüketmeniz ve ÖSYM formatındaki soru tiplemelerine yönelmeniz gerektiği durumlarda Bilgi Sarmal Yayınları’nın kitapçıkları en iyi alternatiflerden birisi olacaktır.

Diğer

Özel öğretim kursları ve okullar tarafından yapılan sınavlar da her zaman güzel kaynak olmuşlardır. EBA, MEB, ÖSYM ve çeşitli eğitim kurumlarının gerçekleştirdiği sınavlardan toparlanan testleri derlediğimiz yazıya buradan ulaşabilir, göz atabilirsiniz.

TYT denemelerini çözdükten sonra BURADA yer alan yks puan hesaplama motoru ile puan hesabını yapabilir ve sıralamanızı görebilirsiniz.

2021 Yılı En Çok Satılan TYT Kitapları

Daha fazla Kaynak Tavsiyesi için TIKLAYIN

en iyi tyt denemeleri, en iyi tyt denemeleri 2021, en iyi tyt denemesi, en iyi tyt deneme yayınları, en iyi tyt deneme setleri, en iyi tyt deneme önerileri, en iyi tyt deneme kitapları, en iyi tyt denemeleri yorum, en iyi tyt genel denemeleri, en iyi tyt denemesi hangisi, en iyi tyt denemeleri hangileri, piyasadaki en iyi tyt denemeleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.