Egzersiz ve Spor Bilimleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Egzersiz ve Spor Bilimleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Egzersiz ve Spor Bilimleri taban puanları 2021 , Egzersiz ve Spor Bilimleri başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Egzersiz ve Spor Bilimleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Egzersiz ve Spor Bilimleri Taban Puanları 2021 ve Egzersiz ve Spor Bilimleri Başarı Sıralamaları 2021,Egzersiz ve Spor Bilimleri Bölümü Başarı Sırası,Egzersiz ve Spor Bilimleri Hangi Üniversitelerde Var,Egzersiz ve Spor Bilimleri İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Egzersiz ve Spor Bilimleri taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankEgzersiz ve Spor Bilimleri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
İzmir Demokrasi Üniversitesi (İzmir) (Devlet)Egzersiz ve Spor Bilimleri (Örgün)EA62256,5555534,228
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Egzersiz ve Spor Bilimleri (Burslu)EA3210,2786963,965
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Egzersiz ve Spor Bilimleri (Ücretli)EA7Yer.Olmadı
Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)Egzersiz ve Spor Bilimleri (A.Ö.)EA820Dolmadı
Doğu Akdeniz Üniversitesi (Gazimağusa) (Kıbrıs)Egzersiz ve Spor Bilimleri (%50 İnd.)EA5Dolmadı
İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)Egzersiz ve Spor Bilimleri (A.Ö.)EA820DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Egzersiz ve Spor Bilimleri taban puanları, Egzersiz ve Spor Bilimleri başarı sıralaması, 2021 Egzersiz ve Spor Bilimleri puanları, 2021 Egzersiz ve Spor Bilimleri sıralamaları, Egzersiz ve Spor Bilimleri için kaç puan gerekir?, Egzersiz ve Spor Bilimleri hangi üniversitelerde var?, Egzersiz ve Spor Bilimleri başarı sırası, Egzersiz ve Spor Bilimleri 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Egzersiz ve Spor Bilimleri YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.