Derece Yayınları Denemeleri – Çözümleri

Derece Yayınları Denemeleri – Çözümleri
24.03.2021
0
A+
A-

Derece Yayınları Denemeleri – Çözümleri

Sınav döneminde konu anlatımlı kitaplardan ziyade denemeler daha fazla tercih ediliyor. Sınavlara hızlı bir şekilde hazırlanmak isteyenlerin tercihi deneme çözümleri oluyor. Bu alanda öne çıkan Derece Yayınları, sınıflara uygun olacak şekilde denemelerini paylaşır ve çözümlerini sunar.

Derece Yayın Fasikülleri

Derece Yayınları fasikül paylaşımı ile öne çıkmıştır. Üstelik her birini sınıflara ve de konulara göre paylaşmaya özen göstermektedir. Fasiküllere dair önce 9, 10 veya 12. Sınıf şeklinde tercihinizi yapmanız beklenir. Sınıfların yanı sıra:

  • Kümelerden mantık ve modüler gibi çeşitli sayısal alanlara değinilir.
  • Limit ile süreklilik gibi ileri düzey matematik konularına yer verilir.

Her bir kitap denemeleri ile yol gösterir. Hatta denemelerin çözümleri de eksiksiz bir şekilde paylaşılır ve kontrollere geçmeniz esas alınır. Öyle ki denemelere karşı kontrollere yer vermek ve konuların üzerinden geçmek en doğrusu olacaktır.

blank

Derece Yayın Sınava Hazırlık

Denemeler ve fasiküller konulara hakim olmanızı mümkün kılar. Bunun gibi sınava hazırlık aşamasında da son derece faydalı olacakları açık durumda. Üstelik belli başlı sınavlara dair özel deneme kitaplarına yer verilir. Kitap sipariş vermek isteyenler öncelikle sınavları, sınıfları ve konuları dikkate alarak tercihini kitappaketi.com üzerinden yapmalıdır.

Sınav çalışmaları için YKS tercihinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra AYT için de ayrı konu anlatımları ve denemeler paylaşılır. Geriye ihtiyaçlarınıza göre tercihinizi yapmanız kalır. Öyle ki kitap siparişleriniz anında alınır ve hızlı bir şekilde kargoya verilmesine özen gösterilir.

Derece Yayınları Kitap Siparişi

Siparişe dair AYT ya da TYT gibi sınavları ve müfredatı dikkate alarak istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda set halinde sergilenen kitaplara yönelmekte özgürsünüz. Neticesinde:

  • Yayına ait kitapların fiyatları belirtilir.
  • Sipariş sayfasından ödemelere geçmeniz beklenir.

Ödemelerinizi Kitappaketi üzerinden Havale ve VISA yöntemleri ile yapabilirsiniz. Neticesinde sipariş verdiğiniz kitap veya setlerin hazırlıkları yapılır. Kargo bedelleri üzerinden ödemenizi yapar ve hazırlıklara geçersiniz. Böylece sınav hazırlıklarını dahi etkili bir şekilde sürdürmeniz kaçınılmaz olacaktır. Öyle ki sık sık denemeler çözmek bilgi birikiminde artış sağlar. Bu artış ile birlikte sınavlardan istediğiniz sonucu almanız mümkün olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.