Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞIDeniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği veya Güverte lisans programından mezun olmak.DENİZCİLİK SÖRVEY MÜHENDİSİANKARA196,02345

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.