Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
ARDAHAN ÜNİVERSİTESİOkul Öncesi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Okul Öncesi Eğitimi, Anaokulu Öğretmenliği, Ana Okulu Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURARDAHAN185,01625

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.