Çini Sanatı ve Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Çini Sanatı ve Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Çini Sanatı ve Tasarımı taban puanları 2021 , Çini Sanatı ve Tasarımı başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 2 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Çini Sanatı ve Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık) siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Çini Sanatı ve Tasarımı Taban Puanları 2021 ve Çini Sanatı ve Tasarımı Başarı Sıralamaları 2021,Çini Sanatı ve Tasarımı Bölümü Başarı Sırası,Çini Sanatı ve Tasarımı Hangi Üniversitelerde Var,Çini Sanatı ve Tasarımı İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle meslek yüksek okulu bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 2 yıllık Çini Sanatı ve Tasarımı taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.
blankÇini Sanatı ve Tasarımı 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları (2 Yıllık)

Üniversite AdıPuan YılıBölümPuan TürüKont.Taban PuanıBaşarı Sırası
BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Çini Sanatı ve TasarımıTYT20187,706791705110
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi)2020Çini Sanatı ve TasarımıTYT15180,815531720607Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Çini Sanatı ve Tasarımı taban puanları, Çini Sanatı ve Tasarımı başarı sıralaması, 2021 Çini Sanatı ve Tasarımı puanları, 2021 Çini Sanatı ve Tasarımı sıralamaları, Çini Sanatı ve Tasarımı için kaç puan gerekir?, Çini Sanatı ve Tasarımı hangi üniversitelerde var?, Çini Sanatı ve Tasarımı başarı sırası, Çini Sanatı ve Tasarımı 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Çini Sanatı ve Tasarımı YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.