Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları

Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Biyomedikal Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Biyomedikal Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Biyomedikal Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Biyomedikal Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Biyomedikal Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
DEVLET MALZEME OFİSİ GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSANKARA492,73029
SÜLEYMAN DEMİREL
ÜNİVERSİTESİ
Biyomedikal Mühendisliği veya Tıp Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.MÜHENDİSISPARTA192,46219

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.