Bitkisel Üretim ve Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri taban puanları 2021 , Bitkisel Üretim ve Teknolojileri başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Bitkisel Üretim ve Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları 2021 ve Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Başarı Sıralamaları 2021,Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü Başarı Sırası,Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Hangi Üniversitelerde Var,Bitkisel Üretim ve Teknolojileri İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Bitkisel Üretim ve Teknolojileri taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.



blankBitkisel Üretim ve Teknolojileri 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi (Niğde) (Devlet)Bitkisel Üretim ve Teknolojileri (Örgün İng.)SAY31242,4799463,525
Muş Alparslan Üniversitesi (Muş) (Devlet)Bitkisel Üretim ve Teknolojileri (Örgün)SAY21196,8385688,325
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (Lefkoşa) (Kıbrıs)Bitkisel Üretim ve Teknolojileri (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı



Bilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Bitkisel Üretim ve Teknolojileri taban puanları, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri başarı sıralaması, 2021 Bitkisel Üretim ve Teknolojileri puanları, 2021 Bitkisel Üretim ve Teknolojileri sıralamaları, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri için kaç puan gerekir?, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri hangi üniversitelerde var?, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri başarı sırası, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.