Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları

Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
AKSARAY ÜNİVERSİTESİYazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.MÜHENDİSAKSARAY173,27315
ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL
MÜDÜRLÜĞÜ
Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.MÜHENDİSANKARA482,32959
HARRAN ÜNİVERSİTESİYazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olmak.MÜHENDİSŞANLIURFA380,92909

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.