Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Atama Puanları


  Üniversiteyi başarı ile bitiren Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Atama Puanları listesini hazırladık.

  Hazırladığımız bu listede Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


  Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Atama Puanları

  KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
  BATMAN ÜNİVERSİTESİBilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.BİLGİSAYAR
  İŞLETMENİ
  BATMAN185,15686
  DEVLET HAVA MEYDANLARI
  İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
  Bilgisayar Teknolojisi Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği, Kontrol Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretimi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi lisans programlarının birinden mezun olmak.MEMURANKARA189,80272  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.