Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları

Üniversiteyi başarı ile bitiren Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri mezun memur adayları ile, bu bölümünde okuyan memur adayları için 2021 yılı ÖSYM tarafından yapılan 2020/2 KPSS Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları listesini hazırladık.

Hazırladığımız bu listede Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri mezunları kaç puanla atanır, KPSS'den en az kaç puan almalıdır, en son Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri atamaları ne zaman yapıldı, en düşük Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları kaç oldu sorularının cevaplarını aşağıda gösterilen tabloda bulabilirsiniz.


Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları 2021 yılında kaça puana düştü herkes tarafından merak edilmektedir. KPSS'de yalnızca ilk oturum olan genel kültür genel yetenek testleri üzerinden sıralanmaktadır. Bu bölümün mezunları için KPSS alan sorulmamakta genel yetenek kısmı ise oldukça basit olduğundan tarih ve coğrafya çalışan bir adayın KPSS P3’ten yüksek alması zor değildir. Dolayısıyla Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri KPSS atama puanları bayağı yüksektir.


Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri Atama Puanları

KURUM ADIÖĞRENİM KOŞULUKADRO UNVANIİLADETEN KÜÇÜK PUAN
DEVLET DEMİRYOLLARI
TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve Enformatik, Bilgisayar Enformatik, Enformatik, Enformatik (Almanca) ve Enformasyon Teknolojileri lisans programlarının birinden mezun olmak.PROGRAMCIESKİŞEHİR179,01205

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.