Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği taban puanları 2021 , Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği başarı sıralamaları 2021. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de öğrenim görmek isteyen adayların en çok merak ettiği konuların başında gelen Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2021 ve Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Başarı Sıralamaları 2021,Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Bölümü Başarı Sırası,Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Hangi Üniversitelerde Var,Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi soruların cevaplarını bu yazımız içerisinde bulacaksınız.


Özelikle fakülte bazında eğitim alan adayların diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.


Aşağıda yer alan tablodaki puanlar 2020 yılına ait Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır. Başarı sıralamaları henüz YÖK tarafından açıklanmamıştır. Tabloda yer alan başarı sıralamaları ÖSYM'nin yayınladığı Yığınsal Puan Sıralamalarına göre tahmini olarak oluşturulmuştur.blankBalıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2021 Taban Puanları Başarı Sıralamaları

Üniversite AdıBölümPuan TürüKont.Taban PuanSıralama
Girne Üniversitesi (Kıbrıs)Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği (Burslu İng.)SAY3Yer.Olmadı
Karadeniz Teknik Üniversitesi (Trabzon) (Devlet)Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği (Örgün)SAY21Dolmadı
Ordu Üniversitesi (Ordu) (Devlet)Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği (Örgün)SAY11DolmadıBilgilendirme: Yukarıda yer alan tabloda puanları ve başarı sıralamalarını bulacaksınız. "Oluşmadı" veya Tercih Edilmedi yazılan yerde kontenjanının dolmadığını ifade etmek için yazdık. Örnek vermek gerekirse 50 kişilik kontenjan dolmadığı için ÖSYM herhangi bir sıralama ve/veya taban puan tahmini oluşturmadı. İsteyen herkes baraj puanı yoksa bu bölümü tercih edip yerleşebilme şansına sahip. Tabloda (--) şeklinde olan yerleri ise hiçbir adayın tercih etmediği şeklinde yorumlayabiliriz.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.


Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği taban puanları, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği başarı sıralaması, 2021 Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği puanları, 2021 Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği sıralamaları, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği için kaç puan gerekir?, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği hangi üniversitelerde var?, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği başarı sırası, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği 2020 2021 başarı sıralaması ve taban puanları, Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği YKS TYT-AYT Taban ve Tavan Puanları 2020 2021


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.