Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları

2016 2017 yılında KPSS sınavına girecek olan adaylar için Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları yayınlıyoruz. Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında KPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan KPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve Kadroları (Lisans)

ATAMA YILI-ATAMA SAYISI KURUM ADI KADRO ADI KONT. BOŞ
KONT
.
EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
KPSS-2016/1 Lüleburgaz Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru (KIRKLARELİ) 4 0 87,90069 88,21538
Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları, 2016 2017 Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve kadroları, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları taban puanları, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları ve alımları, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı KPSS Puanları Kadroları giriş puanı, memur atamaları, memur alımları, personel alımları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*