İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları

2016 2017 yılında KPSS sınavına girecek olan adaylar için İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları yayınlıyoruz. İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları bu yerleştirmeyi seçecek olan adaylar 2016 2017 yılı için taban ve tavan puanlarına bakarak tercihte bulunabilirler. Bu puanlar ÖSYM sitesinden son veriler elde edilerek yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2016 2017 yılında KPSS’ye girip tercih yapacak olan memur adayları bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2016 2017 İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları Taban Puanları ve Tavan Puanları için aşağıdaki tabloda yer alan puanları dikkate alabilirsiniz.
Şunu unutmamak gerekiyor, her yıl yapılan KPSS sınavının zorluk derecesine göre standart sapmada değişiklik olabiliyor. Memur adayları aşağıda yer alan puanları referans olarak kullanabilirler.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları ve Kadroları (Lisans)

ATAMA YILI-ATAMA SAYISI KURUM ADI KADRO ADI KONT. BOŞ
KONT
.
EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
KPSS-2016/1 İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kütüphaneci (İSTANBUL / KADIKÖY – Merkez) 1 0 82,94576 82,94576
İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları, 2016 2017 İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları, İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları ve kadroları, İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları taban puanları, İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları ve alımları, İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS Puanları Kadroları giriş puanı, memur atamaları, memur alımları, personel alımları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*